$3.190 - $5.515 | 1 Pieces(Min. Order)
For product pricing customization or other inquiries
FPGAKey Technical Documents
Download Datasheet
Artificial Intelligence
5G Technology
Cloud Computing
Consumer Electronics
Wireless Technology
Industrial Control
Internet of Things
Medical Equipment
| Specification | Value |
|---|---|
| Memory Type | EEPROM |
| Number of Macrocells | 128 |
| Maximum Operating Frequency | 333 MHz |
| Delay Time | 2.7 ns |
| Number of Programmable I/Os | 64 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Maximum Operating Temperature | + 90 C |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Package / Case | TQFP-100 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Number of Product Terms per Macro | 80 |
| Packaging | Tray |
| Factory Pack Quantity | 450 |
| Supply Current | 12 mA |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min | 3 V |
1+ $12.6811
1+ $13.9917
25+ $12.7111
1+ $12.5768
25+ $12.3065
100+ $11.9683
1+ $14.9163
4+ $13.7821
15+ $12.7854
25+ $12.4188
50+ $11.9376
1+ $10.7900
25+ $10.5600
100+ $10.2700
1+ $11.8700
10+ $11.3300
25+ $10.9700
50+ $10.4200
100+ $10.2700
1+ $10.8660
25+ $10.6199
100+ $10.3490
Support