$33.579 - $37.310 | 1 Pieces(Min. Order)
For product pricing customization or other inquiries
FPGAKey Technical Documents
Download DatasheetArtificial Intelligence
5G Technology
Cloud Computing
Consumer Electronics
Wireless Technology
Industrial Control
Internet of Things
Medical Equipment
| Specification | Value |
|---|---|
| Memory Type | EEPROM |
| Number of Macrocells | 4 |
| Maximum Operating Frequency | 225 MHz |
| Delay Time | 4 ns |
| Number of Programmable I/Os | 32 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Package / Case | FPBGA-144-32 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Packaging | Tray |
| Factory Pack Quantity | 800 |
| Supply Current | 275 mA |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min | 3 V |
CPLD - Complex Programmable Logic Devices PROGRAMMABLE SUPER FAST HI DENSITY PLD
CPLD - Complex Programmable Logic Devices PROGRAMMABLE SUPER FAST HI DENSITY PLD
CPLD - Complex Programmable Logic Devices PROGRAMMABLE SUPER FAST HI DENSITY PLD
CPLD - Complex Programmable Logic Devices PROGRAMMABLE SUPER FAST HI DENSITY PLD
1+ $37.31
Support